معرفی هنر تولید زیورآلات سنتی استان قم در برنامه تلوزیونی رویش

رسانه تصویر یکی از پرمخاطب‌ترین تأثیرگذارترین رسانه‌های اجتماعی در عصر حاضر می‌باشد. استفاه از این رسانه نه‌تنها می‌تواند گامی مؤثر در معرفی هنر تولید زیورآلات دست‌ساز استان قم باشد بلکه امکان بیان مشکلات هنرمندان در سطح کشور را فراهم می ­آورد.

 

البته این معرفی می‌بایست در برنامه‌های تخصصی و مرتبط بوده تا بهره­بردای حداکثری به عمل آید.

رویش ویژه برنامه اقتصادی استان قم با محوریت اقتصاد دانش بنیان و کارآفرینی  می باشد که نخستین برنامه تلویزیونی کشور در زمینه تبادل ایده های جدید اقتصادی بین صاحبان ایده و تولیدکنندگان می باشد. این برنامه بستری برای ایده های نو و خلاقانه مخاطبین جهت طرح در برنامه تا مرحله تجاری سازی و کارآفرینی می باشد.

مدتی است این برنامه در شبکه استانی قم در روزهای جمعه ساعت ۱۹ و بازپخش شنبه ها ساعت ۲۰ به مدت 45 دقیقه پخش می‌گردد.این برنامه پیرامون یکی از کسب و کار ها، مسایل و مشکلات و راهکار های برطرف کردن موانع آن بوده و فضای تبلیغات کسب و کارهای بومی در آن کاملا محیاست.

با توجه به فرصت مناسب این برنامه جهت معرفی هرچه بهتر خوشه زیورآلات استان قم و بیان مشکلات آن­ها، دفتر توسعه خوشه با همکاری شرکت شهرک های صنعتی استان قم و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اقدام به حضور در این برنامه نمود.  برنامه مربوط به معرفی زیورآلات سنتی استان قم در پنجشنبه، 27 تیرماه ساعت ۲۲ و باز پخش آن نیز جمعه 27 تیرماه ساعت ۱۵:۳۰ از شبکه قم پخش شد.

برنامه با معرفی کسب و کار انگشتر آغاز و در خلال برنامه میهمانان ویژه به بیان دیدگاه های خود در رابطه با هنر صنعت و پیشنهاد راهکارهای حمایتی، ادامه پیدا کرد.

مدیران استانی حاضر در این برنامه نیز ضمن ارائه توضیحات تکمیلی به اعلام برنامه های خود جهت رفع مشکلات اعضای خوشه پرداختند.