نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته قم

نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم با حضور ۶۰ تولید کننده کفش طبیعی، مصنوعی و چرم برگزار شد. آیین افتتاحیه این رویداد با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بهرام سرمست استاندار قم در محل نمایشگاه های بین الملی استان قم برگزار شد.

نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم

خوشه کفش استان قم فعالیت های توسعه ای خود را از سال 1389 آغاز بکار کرد تا سال 1392 نیز ادامه پیدا کرد و طی برنامه توسعه ای خود توانست فعالیت های مختلفی را جهت توسعه بازار این محصول به انجام رساند که از اهم آنها به ایجاد برند مشترک پیکما و حضور در کشور های کنیا و تاجیکستان اشاره نمود. هم اکنون نیز برند مشترک پیکما پس از گذشت 10 سال از تاسیس خود اقدام به فروش محصولات خود در خارج و داخل کشور می نماید. با اقدامات انجام شده توسط تیم توسعه خوشه و همچنین انجمن صنفی تولیدکنندگان صنایع کفش ماشینی استان قم، صنعت کفش قم مسیر توسعه خود را ادامه داده و جهت توسعه بازار خود اقدام به برگزاری نمایشگاه های تخصصی کفش با بهترین کیفیت در استان قم نموده است. چهارمین دوره این نمایشگاه با حضور250 بازرگان از 20 کشور افتتاح گردید. رسیدن به این جایگاه، با توجه به همیت و همراهی اعضای خوشه و درایت متولیان آن صنف صورت پذیرفته و قطع به یقین دیگر صنایع کشور نیز می توانند با تلاش و پشتکار به این جایگاه برسند.

نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم با حضور ۶۰ تولید کننده کفش طبیعی، مصنوعی و چرم از 16 بهمن ماه 97 به مدت ۴ روز برگزار شد. در آیین افتتاحیه این رویداد که با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بهرام سرمست استاندار قم و تعدادی از مسئولان استان و وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل نمایشگاه های بین الملی استان قم برگزار شد، رئیس مجلس شورای اسلامی در حاشیه این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: نمایشگاه برگزار شده نشان دهنده تلاش، کار و فعالیت است، خوشبختانه تمامی بخش ها از تنوع کاری برخوردار هستند و بسیاری از آنها اعلام می کردند که به ارتباط برقرار کردن با دانشگاه ها تمایل دارند تا قالب ریزی های جدیدی برای آنها طراحی کنند. وی با بیان اینکه دانشگاهیان باید بدانند بخش تولید علاقه به برقراری ارتباط و همکاری با آنها دارند، تصریح کرد: خوشبختانه تولیدکنندگان حاضر در نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم صادرات خوبی دارند و قیمت های آنها نسبتا مناسب بود.

نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم
نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم
نمایشگاه کفش، صندل و صنایع وابسته استان قم