هفت جواهر نقره منحصر به فرد که که برای حضور در جمع به شما کمک خواهند کرد

آیا به دنبال جواهرات باکلاسی هستید که از آنچه دیگران می پوشند منحصر به فرد باشد؟

برداشت های اول مهم است. وقتی مردم برای اولین بار با شما را ملاقات می کنند ، بلافاصله قضاوت های خاصی درباره شما می کنند ، از جمله وضعیت ، شخصیت و حتی جهت گیری های فکری شما.

ظاهر کلی شما می تواند به شکل گیری این تصویر کمک کند. اگر می خواهید مورد توجه قرار بگیرید، پوشیدن جواهرات نقره منحصر به فرد می تواند به شما کمک کند.

اگر این جواهر باعث شود مردم به شما توجه کنند، احتمالاً از شما تعریف می کنند و در این باره از شما سوال می کنند ، و این بدان معنی است که “آنها به احتمال زیاد شما را در یاد خواهند داشته و از یاد نخواهند برد. این اغلب می تواند راهی برای شروع دوستی باشد.

در این مقاله ، ما هشت جواهر را به شما نشان می دهیم که شبیه هیچ چیز دیگری که تاکنون دیده اید، نیست.

قطعات مورد علاقه ما از جواهرات نقره ای منحصر به فرد

این قطعات را در هیچ فروشگاه قدیمی نمی توان یافت. این موارد را متناسب با ظاهر و لباس خود استفاده نمایید.

1. گوشواره های کوارتز رازآلود

گوشواره کوآرتز-جواهر منحصر به فرد

کوارتز رازآلود یک گوهر خیره کننده است زیرا رنگهایی را ایجاد می کند که هیچ سنگ گرانبهای دیگری قادر به ساخت آنها نیست. ظاهر جذاب و کلیدوسکوپی آن به روغن روی آب تشبیه شده است.

مهم نیست که چطور آن را بپوشید ، مطمئناً این گوشواره­ها توجه با به خود جلت می کنند، اما ما یک جفت گوشواره کوارتز رازآلود نقره را به شما پیشنهاد می دهیم. این گوشواره با رودیم پوشانده شده است، این موضوع ظاهری جذاب به این جواهر می دهد.

2. گردنبند کهربا

گردنبند کهربا-جواهر منحصر به فرد

کهربا به دلیل داشتن تاریخ غنی جالب توجه است. میلیون ها سال طول می کشد تا فقط یک قطعه کهربا ایجاد شود و تشکیل آن منجر به کشف چندین گونه منقرض شده می­شود.

علاوه بر اینکه برای یادگیری جالب است، نگاه کردن به آن نیز زیبا است. به همین دلیل این یک سنگ قیمتی محبوب برای جواهرات نقره ای بی نظیر است. یکی از این قطعات، گردنبند کهربا عسلی به سبک منگوله ای است.

بسیاری از جواهرات کهربا نسبتاً چروک هستند ، اما این قطعه ظاهر ظریف تری دارد. سه گوهر برگ شکل از یک زنجیر ظریف نقره ای آویزان می شوند. اگر واقعاً آن را دوست دارید ، حتی می توانید آن را با یک جفت گوشواره ست ترکیب کنید.

3. دستبند مارکازیت

دستبند مارکازیت-جواهر نقره منحصر به فرد

مارکازایت در هنگام عزاداری ، سنگ قیمتی انتخابی ملکه ویکتوریا بود. در زمان سلطنت او ، این قطعه برای قطعات نقره ای ظریف که با مروارید ترکیب می شد مورد استفاده قرار می گرفت. ترکیب مارکازایت و مروارید نیز می تواند جذاب باشد.

انگلستان تنها مکانی نیست که مارکازیت در آن سابقه دارد. این جواهرات در معابد اینکاها و در یونان باستان نیز دیده شده است. اگر بخواهید به تاریخ دوستان از گذشته صحبت کنید استفاده از مارکازایت انتخاب مناسبی است.

پیشنهاد می کنم مقاله معرفی هفت مدل زیورآلات نقره که از مد نخواهد افتاد را مطالعه کنید

4. حلقه با استفاده از المان برگ

حلقه با استفاده از المان برگ-جواهر نقره منحصر به فرد

شما هرگز نمی توانید به اندازه کافی انگشتر داشته باشید. انگشتر برگی شکل را می توان به هر مجموعه ای اضافه کرد.

این قطعه کاملا ظریف ساخته شده از یک نوار نازک با برگهای دقیق برای تزئین انگشت شما ساخته شده است. این یک هدیه مناسب برای یک دوستدار طبیعت خواهد بود ، اما استفاده از این جواهر هر کسی را می تواند، جذب کند. آن را با چند حلقه دیگر استفاده کنید تا ظاهری شیک و جذاب داشته باشد.

5. یک آویز بالی

آویز بالی-جواهر نقره منحصر به فرد

جواهرات جزیره بالی مانند هیچ نوع دیگری از جواهرات نقره در سایر جهان نیستند. این جواهرات به طور کلی حاوی سنگ های قیمتی نیست، اما نیازی هم به آنها ندارند. شیوه کار منحصر به فرد آن پیچیده ، چشم نواز و بلافاصله قابل تشخیص است.

بالی میزبان بهترین نقره سازان جهان است ، بنابراین ما نمی توانیم بدون ذکر برخی از جواهرات این جزیره کوچک کار کنیم. این نوع جواهرات غالباً از زمین و طبیعت الهام گرفته شده است که بخشی از زیبایی آن است.

جواهرسازان بالی به جای حکاکی نقره ، به طور سنتی از تکنیک هایی مانند الیاف استفاده می کنند. این شامل استفاده از دانه های لحیم شده بهمراه نخ های فلزی برای ایجاد الگوها است.

این را می توان در قطعه مورد علاقه ما بالی ، که آویز فیلیگر دیوید بک است ، مشاهده کرد. این دارای جزئیات فیلیگاری در جلو و عقب است که برای تقلید از ظاهر بامبو ساخته شده است.

6. گوشواره های مروارید

گوشواره های مروارید-جواهر نقره منحصر به فرد

گوشواره های مروارید یک جواهر سنتی محسوب می شود و بسیاری می گویند که هر زن باید یک جفت از آن را داشته باشد. به همین دلیل، مروارید اولین چیزی نیست که به ذهن خطور می کند، وقتی به جواهر نقره منحصر به فرد فکر می کنید.

گوشواره های مروارید ممکن است بی نظیر به نظر نرسد ، اما اگر جفت مناسب را انتخاب کنید ، می تواند ترکیبی عالی باشد.

هر گوشواره دو مروارید 1 اینچی را با منحنی های نقره ای منحنی ترکیب می کند. این گوشواره ها از دور مانند قطرات شبنم ظاهر می شوند که با ظرافت از شاخه های درخت متعادل هستند. این یک نوع ترکیب کلاسیک مدرن است و تقریباً با هر لباسی قابل ست شدن است.

7. یک آویز برگ سبز کهربا

آویز برگ سبز کهربا-جواهر نقره منحصر به فرد

ما قبلاً در مورد مرغوبیت جواهرات کهربا به عنوان جواهر نقره منحصر به فرد صحبت کردیم ، اما آخرین قطعه از جواهرات نقره ای منحصر به فرد در لیست ما که گوی سبقت را می رباید، یک آویز کهربا سبز با جزئیات برگ است.

این قطعه از یک قطعه سبز عمیق بیضی شکل تشکیل شده است که در برگهای ریز نقره ای قرار دارد. آنها با هم از زنجیری با یک بند ظریف آویزان می شوند.

منبع: وبسایت Roma Designer Jewelry