اولین نمایشگاه مجازی خوشه انگشتر استان قم

اولین نمایشگاه مجازی انگشتر و زیورآلات قم از ابتدای بهمن ماه تا 7 اسفند ماه سال 1399 برگزار می گردد.

اولین نمایشگاه مجازی انگشتر قم

یکی از مهمترین مشکلات تولیدکنندگان انگشتر قم فروش محصولات خود می باشد. با شیوع بیماری کرونا طی یک سال گذشته، تعطیلی پاساژهای فروش انگشتر و همچنین لغو مسافرت زائرین به استان قم ، این مشکل شدیدتر نیز شد.

مطالب مرتبط: کرونا، طاعون بازار انگشتر قم

یکی از راه حل هایی که در زمان شیوع بیماری کرونا و همچنین پس از آن می تواند تأثیر مستقیمی بر فروش خوشه انگشتر داشته باش،د فروش مستقیم این محصولات در فضای مجازی است. از این رو برنامه ریزی و پیگیری برای فروش این محصولات در وبسایت های فروش و همچنین سایر اپلیکیشن ها مانند اینستاگرام در دستور کار دفتر توسعه قرار گرفت. به همین جهت دوره های آموزشی در این حوزه مانند دوره آموزشی بازاریابی در اینستاگرام برگزار گردید.

با این حال چالش های پیش روی اجرای این امر وجود داشت. که برخی از آنها عبارتند از:

به همین جهت اقدامات مختلفی جهت رفع این موانع برداشته شد.

اقدامات انجام شده جهت رفع مشکلات فروش اینترنتی انگشتر قم

راه اندازی محل عکاسی حرفه ای از صنایع دستی قم

به جهت تسهیل در تصویربرداری مناسب از محصولات هنرمندان صنایع دستی قم با حمایت سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم تجهیزات عکاسی تهیه و اتاق عکاسی در محل خانه تاریخی زند (معاونت صنایع دستی استان قم) راه اندازی شد.

اتاق عکاسی صنایع دستی قم

راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن چهارسو هنر

به همت یکی از هنرمندان انگشترساز قم وبسایت و اپلیکیشن چهارسو هنر جهت فروش صنایع دستی به ویژه انگشتر دست ساز قم راه اندازی شد. این فروشگاه به صورت تخصصی در زمینه فروش صنایع دستی تمرکز دارد. از این رو مشکل وجود فروشگاه اینترنتی تخصصی در این حوزه نیز مرتفع گردید.

برگزاری نمایشگاه مجازی انگشتر

با توجه به اقدامات انجام شده و رفع موانع امکان عرضه انگشتر قم در فضای مجازی تسهیل شد. به همین جهت با حمایت مجموعه چهارسو هنر اولین نمایشگاه مجازی انگشتر قم راه اندازی شد. در این نمایشگاه آثار هنرمندان توسط تیم چهارسو هنر جمع آوری شده و تصویربرداری خواهد شد. پس از آن اطلاعات این آثار در وبسایت و اپلیکشن این مجموعه قرار خواهد گرفت.

اولین نمایشگاه مجازی انگشتر قم قرار است از ابتدای بهمن ماه تا 7 اسفندماه سال 1399 برگزار شده تا به عنوان اولین قدم در جهت عرضه هرچه بهتر انگشتر قم در فضای مجازی باشد.

جهت مشاهده وبسایت چهارسوی هنر بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

www.4sooart.com/shop

تبلیغات نمایشگاه مجازی انگشتر قم

به منظور جذب مخاطبان بیشتر به این نمایشگاه قرار است تا تبلیغات متنوعی در فضای مجازی و وبسایت های پر مخاطب صورت گیرد. همچنین با هماهنگی هنرمندان در دوره زمانی برگزاری نمایشگاه تخفیفاتی بر روی محصولات اعمال خواهد شد.

امین است با اجرای این نمایشگاه قدم مؤثری در جهت ارتقاء فروش و برندسازی انگشتر قم (شهر ملی انگشتر) برداشته شود.

اولین نمایشگاه مجازی خوشه انگشتر استان قم