اولین حضور مشترک اعضای خوشه انگشتر استان قم در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته

کنسرسیوم بازاریابی خوشه انگشتر استان قم در تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه 1398 در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته حضور داشت.

بازدید مردم از غرفه خوشه انگشتر در نمایشگاه طلای 98

استان قم به جهت تولید انگشتر دست ساز و زیبا قطب تولید زیورآلات فاخر کشور می‌باشد. با این وجود به جهت عدم معرفی و بازاریابی صحیح، خوشه انگشتر استان قم جایگاه خود را در بازار جواهر ایران و جهان پیدا نکرده است. از این رو با اجرای پروژه توسعه خوشه انگشتر استان قم اقدمات مختلفی جهت معرفی هر چه بهتر این محصولات شده است. یکی از مهمترین این کارها حمایت از حضور اعضای خوشه در نمایشگاه های طلا و جواهر می باشد. این نمایشگاه ها نه تنها فرصت مناسبی جهت افزایش فروش اعضای خوشه را فراهم ساخته بلکه باعث تقویت برند و معرفی هرچه بهتر انگشتر فاخر قم در بین مخاطبان خاص و عام خواهد شد. از جمله این نمایشگاه‌ها می توان به حضور اعضای خوشه در نمایشگاه‌های :

نام برد.

غرفه خوشه انگشتر استان قم در نمایشگاه طلای تهران 98

در گام بعدی به منظور تقویت توان بازاریابی اعضای خوشه، تیم توسعه اقدامات خود را در راستای تشکیل کنسرسیوم عمودی بازاریابی آغاز نموده و در اولین اقدام مشترک برای اولین بار اعضای خوشه انگشتر استان قم به صورت مشترک در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر ، ساعت و صنایع وابسته که در تاریخ 23 الی 26 بهمن ماه برگزار گردید ، شرکت نمودند.

در این غرفه محصولات حدود 50 استادکار در رشته های مختلف نقره سازی، قلم زنی، جواهرنگاری، حکاکی، گوهرتراشی با نام و برند خودشان عرضه شد. از محصولات این استادکاران تصویربرداری شده و کاتالوگی گردید.

همچنین به جهت تقویت برند ساخت زیورآلات دست ساز استان قم کارگاه های تولید زنده محصولات در غرفه خوشه انگشتر برپا شده و استادکاران در حوزه های مختلف هنر خود را در معرض دید عموم قرار دادند.

تولید زنده استاد امیدی

تولید زنده خانم توکلی در نمایشگاه طلای تهران 98

تولید زنده استاد کیامهر

تولید زنده استاد کیامهر در نمایشگاه طلای تهران 98

تولید زنده استاد قاسمی

تولید زنده استاد قاسمی در نمایشگاه طلای 98

کاتالوگ مشترک خوشه انگشتر استان قم

کاتالوگ مشترک خوشه انگشتر

بازدید مدیران دولتی از غرفه خوشه انگشتر استان قم

همچنین در طول برگزاری نمایشگاه جناب آقای دکتر لاهوتی مدیر توسعه صنعتی و فناوری سازمان صنايع كوچك و شهرك هاي صنعتي ايران، جناب آقای دکتر انوشه، جناب آقای مهندس مهرعلی معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قم و جمعی از مدیران و کارشناسان دستگاه‌های دولتی استان از غرفه خوشه انگشتر در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته بازدید نمودند.

بازدید اعضای شورای راهبری

بازدید اعضای شورای راهبری خوشه انگشتر از غرفه نمایشگاه طلای 98

بازدید مهندس مهرعلی

بازدید معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان قم در غرفه خوشه انگشتر در نمایشگاه طلای تهران

بازدید دکتر لاهوتی و انوشه

بازدید مدیران شرکت شهرک ها از غرفه خوشه انگشتر در نمایشگاه طلای 98

بازدید اعضای خوشه از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران

تور بازدید از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، جواهر و غرفه خوشه انگشتر نیز برگزار شده و هنرمندان قم با بازدید از نمایشگاه با طرح های جدید رقبا آشنا شده و از نزدیک شاهد مزایای همکاری جهت حل مشکلات خود بودند.

بازدید اعضای خوشه انگشتر استان قم از دوازدهمین نمایشگاه طلا، نقره، جواهر، ساعت و صنایع وابسته تهران