استاندار قم اولین نمایشگاه مجازی انگشتر قم (شهر ملی انگشتر) را افتتاح نمود

افتتاح نمایشگاه مجازی انگشتر قم

استاندار قم جناب آقای دکتر سرمست و رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام جناب آقای دکتر مخبر اولین نمایشگاه مجازی انگشتر قم را افتتاح نمودند.
ثبت شهر قم به عنوان شهر ملی انگشتر گامی مهم در توسعه این هنرصنعت به شمار می رود. این امر به همت استاندار محترم، سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، شرکت شهرک های صنعتی و سایر نهادهای دولتی و خصوصی استان قم محقق گردید. در ادامه این روند به منظور توسعه بازار محصولات هنرمندان انگشترساز قم و ایجاد بستر لازم جهت افزایش فروش ایشان، بویژه در شرایط شیوع بیماری کرونا و رکود بازار ، وبسایت و اپلیکیشن چهارسوهنر طراحی و راه اندازی شد.
در این فروشگاه مجازی هر هنرمند غرفه ای اختصاصی در اختیار داشته و محصولات خود را با برند و نام تجاری خود ارائه می نماید. این بستر باعث حذف وابسته های ناکارآمد، افزایش درآمد هنرمندان و کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان و ضمانت اصالت کالا را به همراه دارد.
این فروشگاه از ابتدا شروع فعالیت مورد استقبال اعضای خوشه انگشتر قرارگرفته و تاکنون بیش از 1000 محصول در این فروشگاه عرضه شده است.
فروشگاه مجازی شهر ملی انگشتر در روز سه شنبه مورخ 12 اسفند 1399 با حضور جناب دکتر سرمست و جناب دکتر مخبر در حاشیه جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام و استانداری قم افتتاح گردید.

به مناسبت افتتاح این فروشگاه، با حمایت شرکت شهرک های صنعتی استان قم جشنواره فروش ویژه نوروز 1400 برگزار می گردد.
علاقه مندان به بهره مندی از تخفیفات این نمایشگاه می توانند به وبسایت 4sooart.com مراجعه نمایند.
قطعاً راه اندازی فروشگاه چهارسوهنر گام مؤثری در جهت توسعه خوشه انگشتر استان قم می باشد و امید است با حمایت نهادهای دولتی شاهد ثبت شهر قم به عنوان شهر جهانی انگشتر باشیم.